Darba devējiem

Publicējiet visas Jūsu darba vakances bez maksas

Publicēt jaunu darba sludinājumu
Sākums >> razosana-industrija-aimnieciba >> Kokapstrādes (zāģētavas) ražošanas vadītājs

Šis sludinājums ir publicēts vairāk kā pirms mēneša, un, iespējams, ir jau atrasti atbilstoši kandidāti. Ja tomēr domā, ka esi visām prasībām atbilstošs, spied uz Pieteikties pogas zem prasību apraksta.

2

kand.

Kokapstrādes (zāģētavas) ražošanas vadītājs, SIA Enjoy Recruitment

full time Ogres rajons, Pārējie "SIA Enjoy Recruitment" sludinājumi (RUS)

Pienākumi:
• Plānot un vadīt darbu ražošanā;
• kokmateriālu un palīgmateriāli iepirkšana;
• Darbinieku darba organizācija un motivēšana;
• Noliktavas uzskaite, inventarizāciju vadīšana, atskaites vadībai.
Prasības:
• Iepriekšēja darba pieredze;
• Atbilstoša izglītība profesionālajā jomā;
• Vadības prasmes, spējas organizēt citu cilvēku darbu, kā arī noteikt prioritātes;
• Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savas darba gaitas;
• Godīgums un augsta atbildības sajūta;
• Labas komunikatīvās prasmes;
Piedāvājam:
• Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu;
• Interesantu un dinamisku darba vidi;
• Lieliskas profesionālās izaugsmes iespējas;

Lūdzu sūtīt CV uz liga@enjoy24.lv

PAŅEMT BEZMAKSAS KREDĪTU

Sludinājuma izcelšana:

« Citi sludinājumi šajā daļā
Sludinājums neliekas īsts? Ziņot!
Zini kādu, kas atbilst šīm prasībām?
Apskatīts: 534 reizes

Pārējie "SIA Enjoy Recruitment" sludinājumi